Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 11.08.2020, 04:10

Григорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів


Меню сайту
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ДПА 9 клас

Як покращити память 

/2014-2015/DPA/jak_pokrashhiti_pamjat.docx

 

Як досягти успіхів у навчанні

/2014-2015/DPA/jak_dosjagti_uspikhiv_u_navchanni.doc

 

                                                     

                          РОЗКЛАД

   державної підсумкової атестації в 9 класі

   Григорівської  ЗОШ І – ІІІ ступенів у 2012/2013 н.р.

 

 клас

28.05

31.05

04.06

07.06

10.06

      

9

 

Географія

      (письмово)

           9:00

 

Українська мова

(диктант)

9:00

 

 

Математика

 (письмово)

9:00

 

 

Біологія

(письмово)

9:00

 

Англійська мова

( письмово)

9:00

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
          

                                                         Cклад

      комісій для проведення державної підсумкової атестації в 9 класі

                        Григорівської ЗОШ І- ІІІ ступенів у 2012/2013 н.р.

Дата

Час

Клас

Предмет

Голова атестаційної комісії

Члени  атестаційної комісії

 

Вчитель, який викладає предмет

Вчитель цього самого циклу предметів

28.05

9:00

9

Географія

(письмово)

Сагань Наталія Іванівна, освіта вища, учитель основ здоров’я екології, заступник директор школи з НВР, спеціаліст друої категорії

Веремієнко Юрій Анатолійович. освіта вища, учитель географії та основ економік, спеціаліст першої категорії

Матюхіна Тетяна Михайлівна

освіта вища, вчитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії

31.05

9:00

9

Українська мова

(диктант)

Сагань Наталія Іванівна, освіта вища, учитель основ здоров’я екології, заступник директор школи з НВР, спеціаліст другої категорії

Толочко Ольга Антонівна,

 освіта вища, учитель української мови та літератури спеціаліст вищої категорії

Радченко Олена Василівна, освіта вища,вчитель початкових класів, спеціаліст І категорії

04.06

9:00

9

Математика

( письмово)

Сагань Наталія Іванівна, освіта вища, учитель основ здоров’я екології, заступник директор школи з НВР, спеціаліст другої категорії

Фомінська Наталія Вікторівна

освіта виша, учитель математики та інформатики, спеціаліст  першої категорії

Кірічевська Тетяна Валентинівна, освіта вища, учитель математики, спеціаліст І категорії

 

07.06

9:00

9

Біологія

( письмово)

Сагань Наталія Іванівна, освіта вища, учитель основ здоров’я екології, заступник директор школи з НВР, спеціаліст другої категорії

Матюхіна Тетяна Михайлівна

освіта вища, вчитель біології та хімії, спеціаліст вищої категорії

Веремієнко Юрій Анатолійович. освіта вища, учитель географії та основ економік, спеціаліст першої категорії

10.06

9:00

9

Англійська мова

( письмово)

Сагань Наталія Іванівна, освіта вища, учитель основ здоров’я екології, заступник директор школи з НВР, спеціаліст другої категорії

Броун Тетяна Миколаївна,

освіта вища, учитель  англійської мови, спеціаліст

Іванченко Тетяна Василівна

освіта вища. учитель французької мови , спеціаліст першої категорії

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Запорізька область.ІСУО
  • Відділ освіти, молоді та спорту Пологівської РДА
  • Міністерство освіти і молоді України
  • Мої знання
  • ЗапоВікі

  • Copyright MyCorp © 2020